Brąz dla zespołu młodzików!

W dniu wczorajszym (tj. 13.03) swój ostatni mecz fazy zasadniczej rozgrywali zawodnicy drużyny młodzika Tęczy Kościan. Przeciwnikiem naszej drużyny był zespół KPR Ostrovii Ostrów Wlkp. Pomimo niekorzystnego wyniku, wszystkim zawodnikom humory dopisywały – dzięki wypracowanym we wcześniejszych meczach 9 zwycięstwom chłopacy zajęli trzecie miejsce sezonu zasadniczego premiowane awansem do grupy mistrzowskiej, która będzie walczyła o awans do 1/16 Mistrzostw Polski! Serdecznie gratulujemy zespołowi prowadzonemu przez trenera Rafała Szatkowskiego i trzymamy kciuki za kolejne występy drużyny!

Mecz z Ostrovią był wyrównany tylko do 19 minuty (9:9), wtedy do końca pierwszej połowy przyjezdni rzucili 7 bramek, tracąc zaledwie jedną. Druga połowa niestety nie przyniosła zmiany i goście sukcesywnie zdobywali bramki. Naszym chłopakom ciężko szło zdobywanie bramek, wyróżnić trzeba na pewno postawę najlepszych strzelców czyli Naglika i Zarembę. Mimo wysokiej porażki chłopacy mogli zejść z boiska z uśmiechem na twarzy – szansa na rewanż już w grupie mistrzowskiej!

MKS Tęcza Kościan – KPR Ostrvia Ostrów Wlkp. 27:38 (10:16)

TĘCZA: Tyczewski, Wojciechowski (obaj br), Zaremba (13), Naglik (10), Chruścicki (1), Czapla (1), Józefiak (1), Witkowski (1), Czeszak, Jąder, Kaczmarek, Majorek.
Trener: Rafał Szatkowski.