Juniorzy młodsi wygrywają w Kaliszu

W sobotę 25.11 rozegrany został mecz Juniora Młodszego, który wybrał się na wyjazdowe spotkanie do Kalisza. Początek meczu do 10 minuty pokazywał, że będzie to bardzo zacięte spotkanie, tym bardziej że w Kościanie Tęcza przegrała mecz siedmioma bramkami. Jednak od 11 minuty to popis gry Kościańskiego szczypiorniaka, który z minuty na minutę powiększał przewagę bramkową. Prowadzenia nie oddał do końca meczu kończąc spotkanie wynikiem 26-39! “Dzisiaj zagrał cały zespół pracując mocno w obronie oraz w ataku, brawa dla całej drużyny!” – powiedział po spotkaniu trener T. Frąckowiak. Szczególne podziękowania dla Łukasza Pieśniaka, który mimo kontuzji jest zawsze obecny na meczach i wspiera kolegów z drużyny – tym razem w roli kamerzysty!

UKS Nike Kalisz – MKS Tęcza Kościan 26:39 (12:18)

TĘCZA: Ćwiertnia, Jackowski J. (obaj br), Kaniewski (11), Bartkowiak (7), Grzesiak (5), Jackowski F. (5), Frąckowiak (5), Krupka (5), Szczepaniak (1), Andrzejewski, Michalak.
Trener: Tomasz Frąckowiak
Nieobecni: Pieśniak, Kozica