Nieudany wyjazd rezerw do Buku

W piątej kolejce rozgrywek III ligi drugi zespół Tęczy udał się na wyjazd do Buku. Na nasze nieszczęście drużyna gospodarzy była tego dnia zdecydowanie lepiej dysponowana – rozpoczęło się od 5:0 dla Spartakusa, w tym jeden nietrafiony karny Kaniewskiego. Wobec szybko zbudowanej przewagi przez gospodarzy, naszemu zespołowi zdobywanie bramek przychodziło bardzo ciężko. Gospodarze zanotowali kolejną serię bramek i po pierwszych 30 minutach na tablicy wynik 15:5. Drugą połowę ambitnie rozpoczęła nasza drużyna – bramki zdobyli Grzesiak i Kaniewski. Jednak gospodarze nie pozwolili naszym na zbliżenie się i dowieźli wysoką wygraną 30:19. Mimo porażki dziękujemy chłopakom za walkę z bardziej doświadczonym zespołem! Dziękujemy również rodzicom części zawodników, którzy zapewnili chłopakom wspólny posiłek regeneracyjny!