Przegrany mecz z Lesznem

We wtorek 31.10 drugi zespół juniorów młodszych pod wodzą trenera Szatkowskiego rozgrywał kolejny mecz ligowy z MKS Real-Astromal Leszno. Do 15min młodsi zawodnicy Tęczy grali bramka za bramkę, ale niestety później coś w drużynie stanęło, drużyna zaczęła popełniać dużo niewymuszonych błędów. Wobec takiej gry gospodarzy, zespół gości zaczął budować przewagę, która na koniec pierwszej połowy wyniosła 7 bramek. Obie drużyny niemrawo rozpoczęły drugą połowę, można powiedzieć że mecz nie porywał. Wystarczyło trochę popracować w obronie i w 52 minucie Tęcza doszła na 2 bramki! Na nieszczęście zespół gości poderwał się w końcówce i wobec 1 trafienia Dziubały (łącznie w meczu 9 bramek!) trafili 6 bramek. Ostatnie 2 bramki w meczu zdobył Hubert Nowak i sędziowie zakończyli mecz przy wyniku 24:29.
Najbliższe spotkanie Tęcza II rozegra 8.11 w Koninie – będzie to rozpoczęcie drugiej rundy rozgrywek!