Udana inauguracja juniorów mł.

Drużyna juniorów młodszych rozpoczęła rozgrywki nowego sezony “z wysokiego C”! Podopieczni Trenera Frąckowiaka pokonali w dniu wczorajszym (27.09) w Lesznie miejscową drużynę Real-Astromal 47:19 (20:10)!

Do 23 minuty mecz był wyrównany, grano praktycznie bramka za bramkę. Wtedy jeden z zawodników leszczyńskiej drużyny otrzymał czerwoną kartkę, na co Tęcza bardzo szybko odpowiedziała 4 bramkami. Bardzo dobre zawody rozegrał w pierwszej połowie Frąckowiak Adrian (zdobywca 6 bramek). Po 30 minutach na tablicy wynik 20:10.
Druga połowa praktycznie bez emocji – wysokie prowadzenie pozwoliło na skupienie się na grze obronnej oraz rozbijaniu przeciwnika kontratakami. Bramkami popisywali się praktycznie wszyscy zawodnicy! Ostatnią bramkę w meczu zdobył Krupka Bogusz. Końcowy wynik na tablicy 19:47!

TĘCZA: Ćwiertnia, Jackowski J. (obaj br), Frąckowiak (14 bramek), Bartkowiak (10), Kaniewski (6), Krupka (4), Szczepaniak (4), Grzesiak (3), Kozica (3), Andrzejewski (2), Michalak (1), Jackowski F.