Zwycięstwo podopiecznych trenera Frąckowiaka

Również w mikołajki 6.12 rozegrany został mecz Juniora Młodszego, który wybrał się na wyjazdowe spotkanie do Włoszakowic. Początek meczu należał do Tęczy – 3 bramki na otwarcie, autorstwa Bartkowiaka, Frąckowiaka oraz Kaniewskiego, pozwoliły spokojnie budować przewagę. Zawodnicy gospodarzy mieli problemy ze zdobywaniem bramek, a na każdą ich bramkę Tęcza odpowiadała dwoma! Trochę szkoda nietrafionego karnego w ostatniej minucie pierwszej połowy, ale i tak brawa należały się Tęczy za wynik 11:17. Druga połowa miała bardzo podobny przebieg jak pierwsza – Włoszakowice zdobywają bramkę, Tęcza – dwie! Dzięki temu w 47 minucie mamy 14:25, w 48 minucie – 15:26, a w 53 – najwyższe prowadzenie – 18:30! Konsekwentna gra do ostatniego gwizdka i trzy punkty jadą do Kościana! Ostateczny wynik to 22:32!

SPR Włoszakowice – MKS Tęcza Kościan 22:32 (11:17)

TĘCZA: Ćwiertnia, Jackowski J. (obaj br), Krupka (10), Kaniewski (7), Frąckowiak (6), Bartkowiak (5), Szczepaniak (4), Andrzejewski, Jackowski F., Michalak.
Trener: Tomasz Frąckowiak
Nieobecni: Pieśniak, Kozica, Grzesiak