II LIGA SEZON 2020/2021
AKTUALIZACJA: 16 LISTOPADA 2020
II LIGA MĘŻCZYZN GR. 1 | ||||
Runda I | ||||
Kolejka 1, 2020-09-19/20, sobota/niedziela | ||||
Nr | Gospodarz | Gość | Data | Wynik |
IIM1/1 | PAUZUJE | LKS PR OSiR Komprachcice | — | — |
IIM1/2 | SKF KPR Sparta Oborniki | UKS Trójka Nowa Sól | 19.09.2020 16:00 | 17:18 (8:9) |
IIM1/3 | SPR Oleśnica | MKS Żagiew Dzierżoniów | 19.09.2020 18:00 | 33:22 (18:13) |
IIM1/4 | ŚKPR Świdnica | KPR Wolsztyniak Wolsztyn | 19.09.2020 18:00 | 28:29 (12:16) |
IIM1/5 | MKS Tęcza Folplast Kościan | SKS Orlik Brzeg | 19.09.2020 19:00 | 36:27 (20:10) |
IIM1/6 | TS Zew Świebodzin | KS Polonia Środa Wlkp. | 19.09.2020 18:00 | 37:24 (17:13) |
IIM1/7 | UKS Spartakus Buk | EUCO-UKS Dziewiątka Legnica | 19.09.2020 17:00 | 21:30 (10:14) |
Kolejka 2, 2020-09-26/27, sobota/niedziela | ||||
Nr | Gospodarz | Gość | Data | Wynik |
IIM1/8 | LKS PR OSiR Komprachcice | EUCO-UKS Dziewiątka Legnica | 26.09.2020 18:00 | 19:25 (10:11) |
IIM1/9 | KS Polonia Środa Wlkp. | UKS Spartakus Buk | 26.09.2020 18:00 | 34:31 (18:15) |
IIM1/10 | SKS Orlik Brzeg | TS Zew Świebodzin | 26.09.2020 14:00 | 26:38 (16:20) |
IIM1/11 | KPR Wolsztyniak Wolsztyn | MKS Tęcza Folplast Kościan | 30.09.2020 19:30 | 20:34 (11:17) |
IIM1/12 | MKS Żagiew Dzierżoniów | ŚKPR Świdnica | 26.09.2020 18:00 | 28:43 (14:21) |
IIM1/13 | UKS Trójka Nowa Sól | SPR Oleśnica | 26.09.2020 19:00 | 29:26 (15:10) |
IIM1/14 | PAUZUJE | SKF KPR Sparta Oborniki | — | — |
Kolejka 3, 2020-10-03/04, sobota/niedziela | ||||
Nr | Gospodarz | Gość | Data | Wynik |
IIM1/15 | SKF KPR Sparta Oborniki | LKS PR OSiR Komprachcice | 03.10.2020 19:00 | 25:21 (14:8) |
IIM1/16 | SPR Oleśnica | PAUZUJE | — | — |
IIM1/17 | ŚKPR Świdnica | UKS Trójka Nowa Sól | 03.10.2020 18:00 | 27:24 (14:15) |
IIM1/18 | MKS Tęcza Folplast Kościan | MKS Żagiew Dzierżoniów | 03.10.2020 18:00 | 42:24 (19:11) |
IIM1/19 | TS Zew Świebodzin | KPR Wolsztyniak Wolsztyn | 03.10.2020 18:00 | 44:19 (19:10) |
IIM1/20 | UKS Spartakus Buk | SKS Orlik Brzeg | 03.10.2020 17:00 | 25:29 (13:14) |
IIM1/21 | EUCO-UKS Dziewiątka Legnica | KS Polonia Środa Wlkp. | 03.10.2020 16:00 | 36:21 (16:10) |
Kolejka 4, 2020-10-10/11, sobota/niedziela | ||||
Nr | Gospodarz | Gość | Data | Wynik |
IIM1/22 | LKS PR OSiR Komprachcice | KS Polonia Środa Wlkp. | 10.10.2020 18:00 | 25:33 (12:18) |
IIM1/23 | SKS Orlik Brzeg | EUCO-UKS Dziewiątka Legnica | 11.10.2020 14:30 | 29:30 (13:15) |
IIM1/24 | KPR Wolsztyniak Wolsztyn | UKS Spartakus Buk | 25.11.2020 19:30 | 35:23 (17:13) |
IIM1/25 | TS Zew Świebodzin | MKS Żagiew Dzierżoniów | 24.10.2020 18:00 | 38:25 (17:15) |
IIM1/26 | UKS Trójka Nowa Sól | MKS Tęcza Folplast Kościan | 30.10.2020 19:30 | 25:27 (10:13) |
IIM1/27 | PAUZUJE | ŚKPR Świdnica | — | — |
IIM1/28 | SKF KPR Sparta Oborniki | SPR Oleśnica | 10.10.2020 14:00 | 25:24 (14:9) |
Kolejka 5, 2020-10-17/18, sobota/niedziela | ||||
Nr | Gospodarz | Gość | Data | Wynik |
IIM1/29 | SPR Oleśnica | LKS PR OSiR Komprachcice | 17.10.2020 18:00 | 23:29 (12:12) |
IIM1/30 | ŚKPR Świdnica | SKF KPR Sparta Oborniki | 17.10.2020 18:00 | 32:22 (18:8) |
IIM1/31 | MKS Tęcza Folplast Kościan | PAUZUJE | — | — |
IIM1/32 | TS Zew Świebodzin | UKS Trójka Nowa Sól | 17.10.2020 18:00 | 30:20 (11:7) |
IIM1/33 | UKS Spartakus Buk | MKS Żagiew Dzierżoniów | 17.10.2020 17:00 | 31:27 (14:13) |
IIM1/34 | EUCO-UKS Dziewiątka Legnica | KPR Wolsztyniak Wolsztyn | 17.10.2020 16:00 | 26:27 (12:15) |
IIM1/35 | KS Polonia Środa Wlkp. | SKS Orlik Brzeg | 03.12.2020 19:30 | 26:39 (13:19) |
Kolejka 6, 2020-10-24/25, sobota/niedziela | ||||
Nr | Gospodarz | Gość | Data | Wynik |
IIM1/36 | LKS PR OSiR Komprachcice | SKS Orlik Brzeg | 10.12.2020 19:00 | 25:26 (12:12) |
IIM1/37 | KPR Wolsztyniak Wolsztyn | KS Polonia Środa Wlkp. | 24.10.2020 17:00 | 34:25 (17:15) |
IIM1/38 | MKS Żagiew Dzierżoniów | EUCO-UKS Dziewiątka Legnica | 23.10.2020 19:00 | 27:38 (12:22) |
IIM1/39 | UKS Trójka Nowa Sól | UKS Spartakus Buk | 24.10.2020 18:00 | 26:24 (13:14) |
IIM1/40 | PAUZUJE | TS Zew Świebodzin | — | — |
IIM1/41 | SKF KPR Sparta Oborniki | MKS Tęcza Folplast Kościan | 24.10.2020 17:30 | 24:37 (12:18) |
IIM1/42 | SPR Oleśnica | ŚKPR Świdnica | 24.10.2020 18:00 | 31:24 (14:8) |
Kolejka 7, 2020-11-07/08, sobota/niedziela | ||||
Nr | Gospodarz | Gość | Data | Wynik |
IIM1/43 | ŚKPR Świdnica | LKS PR OSiR Komprachcice | 07.11.2020 18:00 | 41:27 (22:17) |
IIM1/44 | MKS Tęcza Folplast Kościan | SPR Oleśnica | 07.11.2020 18:00 | 43:21 (19:10) |
IIM1/45 | TS Zew Świebodzin | SKF KPR Sparta Oborniki | 07.11.2020 18:00 | 35:24 (15:11) |
IIM1/46 | UKS Spartakus Buk | PAUZUJE | — | — |
IIM1/47 | EUCO-UKS Dziewiątka Legnica | UKS Trójka Nowa Sól | 07.11.2020 16:00 | 23:23 (12:9) k.2:4 |
IIM1/48 | KS Polonia Środa Wlkp. | MKS Żagiew Dzierżoniów | 07.11.2020 18:00 | 43:32 (23:19) |
IIM1/49 | SKS Orlik Brzeg | KPR Wolsztyniak Wolsztyn | 07.11.2020 18:00 | 29:28 (13:12) |
Kolejka 8, 2020-11-14/15, sobota/niedziela | ||||
Nr | Gospodarz | Gość | Data | Wynik |
IIM1/50 | LKS PR OSiR Komprachcice | KPR Wolsztyniak Wolsztyn | 14.11.2020 18:00 | 22:25 (14:10) |
IIM1/51 | MKS Żagiew Dzierżoniów | SKS Orlik Brzeg | 14.11.2020 19:00 | 33:34 (17:12) |
IIM1/52 | UKS Trójka Nowa Sól | KS Polonia Środa Wlkp. | 14.11.2020 17:00 | 36:27 (18:16) |
IIM1/53 | PAUZUJE | EUCO-UKS Dziewiątka Legnica | — | — |
IIM1/54 | SKF KPR Sparta Oborniki | UKS Spartakus Buk | 14.11.2020 17:30 | 38:30 (20:13) |
IIM1/55 | SPR Oleśnica | TS Zew Świebodzin | 14.11.2020 18:00 | 21:31 (10:14) |
IIM1/56 | ŚKPR Świdnica | MKS Tęcza Folplast Kościan | 14.11.2020 18:00 | 30:27 (12:12) |
Kolejka 9, 2020-11-21/22, sobota/niedziela | ||||
Nr | Gospodarz | Gość | Data | Wynik |
IIM1/57 | MKS Tęcza Folplast Kościan | LKS PR OSiR Komprachcice | 21.11.2020 18:00 | 34:25 (16:14) |
IIM1/58 | TS Zew Świebodzin | ŚKPR Świdnica | 15.12.2020 20:00 | 35:27 (18:15) |
IIM1/59 | UKS Spartakus Buk | SPR Oleśnica | 21.11.2020 17:00 | 25:22 (9:10) |
IIM1/60 | EUCO-UKS Dziewiątka Legnica | SKF KPR Sparta Oborniki | 21.11.2020 17:00 | 29:24 (13:11) |
IIM1/61 | KS Polonia Środa Wlkp. | PAUZUJE | — | — |
IIM1/62 | SKS Orlik Brzeg | UKS Trójka Nowa Sól | 21.11.2020 18:00 | 24:27 (11:15) |
IIM1/63 | KPR Wolsztyniak Wolsztyn | MKS Żagiew Dzierżoniów | 21.11.2020 17:00 | 38:31 (19:15) |
Kolejka 10, 2020-11-28/29, sobota/niedziela | ||||
Nr | Gospodarz | Gość | Data | Wynik |
IIM1/64 | LKS PR OSiR Komprachcice | MKS Żagiew Dzierżoniów | 28.11.2020 18:00 | 21:22 (11:10) |
IIM1/65 | UKS Trójka Nowa Sól | KPR Wolsztyniak Wolsztyn | 28.11.2020 18:00 | 27:27 (16:9) k.6:5 |
IIM1/66 | PAUZUJE | SKS Orlik Brzeg | — | — |
IIM1/67 | SKF KPR Sparta Oborniki | KS Polonia Środa Wlkp. | 28.11.2020 17:30 | 34:26 (16:12) |
IIM1/68 | SPR Oleśnica | EUCO-UKS Dziewiątka Legnica | 29.11.2020 17:00 | 16:29 (8:14) |
IIM1/69 | ŚKPR Świdnica | UKS Spartakus Buk | 28.11.2020 18:00 | 30:19 (11:14) |
IIM1/70 | MKS Tęcza Folplast Kościan | TS Zew Świebodzin | 28.11.2020 18:00 | 26:19 (13:10) |
Kolejka 11, 2020-12-05/06, sobota/niedziela | ||||
Nr | Gospodarz | Gość | Data | Wynik |
IIM1/71 | TS Zew Świebodzin | LKS PR OSiR Komprachcice | 05.12.2020 18:00 | 38:21 (19:10) |
IIM1/72 | UKS Spartakus Buk | MKS Tęcza Folplast Kościan | 05.12.2020 17:00 | 23:33 (13:17) |
IIM1/73 | EUCO-UKS Dziewiątka Legnica | ŚKPR Świdnica | 05.12.2020 16:00 | 30:32 (12:14) |
IIM1/74 | KS Polonia Środa Wlkp. | SPR Oleśnica | 05.12.2020 18:00 | 24:20 (13:9) |
IIM1/75 | SKS Orlik Brzeg | SKF KPR Sparta Oborniki | 05.12.2020 18:00 | 27:31 (11:14) |
IIM1/76 | KPR Wolsztyniak Wolsztyn | PAUZUJE | — | — |
IIM1/77 | MKS Żagiew Dzierżoniów | UKS Trójka Nowa Sól | 05.12.2020 18:00 | 27:34 (11:13) |
Kolejka 12, 2020-12-12/13, sobota/niedziela | ||||
Nr | Gospodarz | Gość | Data | Wynik |
IIM1/78 | LKS PR OSiR Komprachcice | UKS Trójka Nowa Sól | 12.12.2020 18:00 | 18:24 (8:13) |
IIM1/79 | PAUZUJE | MKS Żagiew Dzierżoniów | — | — |
IIM1/80 | SKF KPR Sparta Oborniki | KPR Wolsztyniak Wolsztyn | 13.12.2020 15:00 | 40:32 (21:15) |
IIM1/81 | SPR Oleśnica | SKS Orlik Brzeg | 13.12.2020 17:00 | 28:23 (11:14) |
IIM1/82 | ŚKPR Świdnica | KS Polonia Środa Wlkp. | 12.12.2020 18:00 | 29:24 (14:9) |
IIM1/83 | MKS Tęcza Folplast Kościan | EUCO-UKS Dziewiątka Legnica | 12.12.2020 18:00 | 28:20 (11:7) |
IIM1/84 | TS Zew Świebodzin | UKS Spartakus Buk | 12.12.2020 18:00 | 28:23 (9:14) |
Kolejka 13, 2020-12-19/20, sobota/niedziela | ||||
Nr | Gospodarz | Gość | Data | Wynik |
IIM1/85 | UKS Spartakus Buk | LKS PR OSiR Komprachcice | 19.12.2020 17:00 | 23:28 (9:16) |
IIM1/86 | EUCO-UKS Dziewiątka Legnica | TS Zew Świebodzin | 19.12.2020 14:00 | 22:22 (9:12) k.5:6 |
IIM1/87 | KS Polonia Środa Wlkp. | MKS Tęcza Folplast Kościan | 19.12.2020 17:00 | 21:35 (10:18) |
IIM1/88 | SKS Orlik Brzeg | ŚKPR Świdnica | 18.12.2020 18:30 | 35:40 (18:21) |
IIM1/89 | KPR Wolsztyniak Wolsztyn | SPR Oleśnica | 19.12.2020 17:00 | 34:19 (20:9) |
IIM1/90 | MKS Żagiew Dzierżoniów | SKF KPR Sparta Oborniki | 19.12.2020 18:00 | 34:38 (14:22) |
IIM1/91 | UKS Trójka Nowa Sól | PAUZUJE | — | — |
Runda II | ||||
Kolejka 14, 2021-02-06/07, sobota/niedziela | ||||
Nr | Gospodarz | Gość | Data | Wynik |
IIM1/92 | LKS PR OSiR Komprachcice | PAUZUJE | — | — |
IIM1/93 | UKS Trójka Nowa Sól | SKF KPR Sparta Oborniki | ||
IIM1/94 | MKS Żagiew Dzierżoniów | SPR Oleśnica | ||
IIM1/95 | KPR Wolsztyniak Wolsztyn | ŚKPR Świdnica | ||
IIM1/96 | SKS Orlik Brzeg | MKS Tęcza Folplast Kościan | ||
IIM1/97 | KS Polonia Środa Wlkp. | TS Zew Świebodzin | ||
IIM1/98 | EUCO-UKS Dziewiątka Legnica | UKS Spartakus Buk | ||
Kolejka 15, 2021-02-13/14, sobota/niedziela | ||||
Nr | Gospodarz | Gość | Data | Wynik |
IIM1/99 | EUCO-UKS Dziewiątka Legnica | LKS PR OSiR Komprachcice | ||
IIM1/100 | UKS Spartakus Buk | KS Polonia Środa Wlkp. | ||
IIM1/101 | TS Zew Świebodzin | SKS Orlik Brzeg | ||
IIM1/102 | MKS Tęcza Folplast Kościan | KPR Wolsztyniak Wolsztyn | ||
IIM1/103 | ŚKPR Świdnica | MKS Żagiew Dzierżoniów | ||
IIM1/104 | SPR Oleśnica | UKS Trójka Nowa Sól | ||
IIM1/105 | SKF KPR Sparta Oborniki | PAUZUJE | — | — |
Kolejka 16, 2021-02-20/21, sobota/niedziela | ||||
Nr | Gospodarz | Gość | Data | Wynik |
IIM1/106 | LKS PR OSiR Komprachcice | SKF KPR Sparta Oborniki | ||
IIM1/107 | PAUZUJE | SPR Oleśnica | — | — |
IIM1/108 | UKS Trójka Nowa Sól | ŚKPR Świdnica | ||
IIM1/109 | MKS Żagiew Dzierżoniów | MKS Tęcza Folplast Kościan | ||
IIM1/110 | KPR Wolsztyniak Wolsztyn | TS Zew Świebodzin | ||
IIM1/111 | SKS Orlik Brzeg | UKS Spartakus Buk | ||
IIM1/112 | KS Polonia Środa Wlkp. | EUCO-UKS Dziewiątka Legnica | ||
Kolejka 17, 2021-02-27/28, sobota/niedziela | ||||
Nr | Gospodarz | Gość | Data | Wynik |
IIM1/113 | KS Polonia Środa Wlkp. | LKS PR OSiR Komprachcice | ||
IIM1/114 | EUCO-UKS Dziewiątka Legnica | SKS Orlik Brzeg | ||
IIM1/115 | UKS Spartakus Buk | KPR Wolsztyniak Wolsztyn | ||
IIM1/116 | TS Zew Świebodzin | MKS Żagiew Dzierżoniów | ||
IIM1/117 | MKS Tęcza Folplast Kościan | UKS Trójka Nowa Sól | ||
IIM1/118 | ŚKPR Świdnica | PAUZUJE | — | — |
IIM1/119 | SPR Oleśnica | SKF KPR Sparta Oborniki | ||
Kolejka 18, 2021-03-06/07, sobota/niedziela | ||||
Nr | Gospodarz | Gość | Data | Wynik |
IIM1/120 | LKS PR OSiR Komprachcice | SPR Oleśnica | ||
IIM1/121 | SKF KPR Sparta Oborniki | ŚKPR Świdnica | ||
IIM1/122 | PAUZUJE | MKS Tęcza Folplast Kościan | — | — |
IIM1/123 | UKS Trójka Nowa Sól | TS Zew Świebodzin | ||
IIM1/124 | MKS Żagiew Dzierżoniów | UKS Spartakus Buk | ||
IIM1/125 | KPR Wolsztyniak Wolsztyn | EUCO-UKS Dziewiątka Legnica | ||
IIM1/126 | SKS Orlik Brzeg | KS Polonia Środa Wlkp. | ||
Kolejka 19, 2021-03-13/14, sobota/niedziela | ||||
Nr | Gospodarz | Gość | Data | Wynik |
IIM1/127 | SKS Orlik Brzeg | LKS PR OSiR Komprachcice | ||
IIM1/128 | KS Polonia Środa Wlkp. | KPR Wolsztyniak Wolsztyn | ||
IIM1/129 | EUCO-UKS Dziewiątka Legnica | MKS Żagiew Dzierżoniów | ||
IIM1/130 | UKS Spartakus Buk | UKS Trójka Nowa Sól | ||
IIM1/131 | TS Zew Świebodzin | PAUZUJE | — | — |
IIM1/132 | MKS Tęcza Folplast Kościan | SKF KPR Sparta Oborniki | ||
IIM1/133 | ŚKPR Świdnica | SPR Oleśnica | ||
Kolejka 20, 2021-03-20/21, sobota/niedziela | ||||
Nr | Gospodarz | Gość | Data | Wynik |
IIM1/134 | LKS PR OSiR Komprachcice | ŚKPR Świdnica | ||
IIM1/135 | SPR Oleśnica | MKS Tęcza Folplast Kościan | ||
IIM1/136 | SKF KPR Sparta Oborniki | TS Zew Świebodzin | ||
IIM1/137 | PAUZUJE | UKS Spartakus Buk | — | — |
IIM1/138 | UKS Trójka Nowa Sól | EUCO-UKS Dziewiątka Legnica | ||
IIM1/139 | MKS Żagiew Dzierżoniów | KS Polonia Środa Wlkp. | ||
IIM1/140 | KPR Wolsztyniak Wolsztyn | SKS Orlik Brzeg | ||
Kolejka 21, 2021-03-27/28, sobota/niedziela | ||||
Nr | Gospodarz | Gość | Data | Wynik |
IIM1/141 | KPR Wolsztyniak Wolsztyn | LKS PR OSiR Komprachcice | ||
IIM1/142 | SKS Orlik Brzeg | MKS Żagiew Dzierżoniów | ||
IIM1/143 | KS Polonia Środa Wlkp. | UKS Trójka Nowa Sól | ||
IIM1/144 | EUCO-UKS Dziewiątka Legnica | PAUZUJE | — | — |
IIM1/145 | UKS Spartakus Buk | SKF KPR Sparta Oborniki | ||
IIM1/146 | TS Zew Świebodzin | SPR Oleśnica | ||
IIM1/147 | MKS Tęcza Folplast Kościan | ŚKPR Świdnica | ||
Kolejka 22, 2021-04-10/11, sobota/niedziela | ||||
Nr | Gospodarz | Gość | Data | Wynik |
IIM1/148 | LKS PR OSiR Komprachcice | MKS Tęcza Folplast Kościan | ||
IIM1/149 | ŚKPR Świdnica | TS Zew Świebodzin | ||
IIM1/150 | SPR Oleśnica | UKS Spartakus Buk | ||
IIM1/151 | SKF KPR Sparta Oborniki | EUCO-UKS Dziewiątka Legnica | ||
IIM1/152 | PAUZUJE | KS Polonia Środa Wlkp. | — | — |
IIM1/153 | UKS Trójka Nowa Sól | SKS Orlik Brzeg | ||
IIM1/154 | MKS Żagiew Dzierżoniów | KPR Wolsztyniak Wolsztyn | ||
Kolejka 23, 2021-04-17/18, sobota/niedziela | ||||
Nr | Gospodarz | Gość | Data | Wynik |
IIM1/155 | MKS Żagiew Dzierżoniów | LKS PR OSiR Komprachcice | ||
IIM1/156 | KPR Wolsztyniak Wolsztyn | UKS Trójka Nowa Sól | ||
IIM1/157 | SKS Orlik Brzeg | PAUZUJE | — | — |
IIM1/158 | KS Polonia Środa Wlkp. | SKF KPR Sparta Oborniki | ||
IIM1/159 | EUCO-UKS Dziewiątka Legnica | SPR Oleśnica | ||
IIM1/160 | UKS Spartakus Buk | ŚKPR Świdnica | ||
IIM1/161 | TS Zew Świebodzin | MKS Tęcza Folplast Kościan | ||
Kolejka 24, 2021-04-24/25, sobota/niedziela | ||||
Nr | Gospodarz | Gość | Data | Wynik |
IIM1/162 | LKS PR OSiR Komprachcice | TS Zew Świebodzin | ||
IIM1/163 | MKS Tęcza Folplast Kościan | UKS Spartakus Buk | ||
IIM1/164 | ŚKPR Świdnica | EUCO-UKS Dziewiątka Legnica | ||
IIM1/165 | SPR Oleśnica | KS Polonia Środa Wlkp. | ||
IIM1/166 | SKF KPR Sparta Oborniki | SKS Orlik Brzeg | ||
IIM1/167 | PAUZUJE | KPR Wolsztyniak Wolsztyn | — | — |
IIM1/168 | UKS Trójka Nowa Sól | MKS Żagiew Dzierżoniów | ||
Kolejka 25, 2021-05-08, sobota | ||||
Nr | Gospodarz | Gość | Data | Wynik |
IIM1/169 | UKS Trójka Nowa Sól | LKS PR OSiR Komprachcice | ||
IIM1/170 | MKS Żagiew Dzierżoniów | PAUZUJE | — | — |
IIM1/171 | KPR Wolsztyniak Wolsztyn | SKF KPR Sparta Oborniki | ||
IIM1/172 | SKS Orlik Brzeg | SPR Oleśnica | ||
IIM1/173 | KS Polonia Środa Wlkp. | ŚKPR Świdnica | ||
IIM1/174 | EUCO-UKS Dziewiątka Legnica | MKS Tęcza Folplast Kościan | ||
IIM1/175 | UKS Spartakus Buk | TS Zew Świebodzin | ||
Kolejka 26, 2021-05-15, sobota | ||||
Nr | Gospodarz | Gość | Data | Wynik |
IIM1/176 | LKS PR OSiR Komprachcice | UKS Spartakus Buk | ||
IIM1/177 | TS Zew Świebodzin | EUCO-UKS Dziewiątka Legnica | ||
IIM1/178 | MKS Tęcza Folplast Kościan | KS Polonia Środa Wlkp. | ||
IIM1/179 | ŚKPR Świdnica | SKS Orlik Brzeg | ||
IIM1/180 | SPR Oleśnica | KPR Wolsztyniak Wolsztyn | ||
IIM1/181 | SKF KPR Sparta Oborniki | MKS Żagiew Dzierżoniów | ||
IIM1/182 | PAUZUJE | UKS Trójka Nowa Sól | — | — |