Juniorzy rozpoczynają wygraną!

Juniorzy rozpoczęli swoje rozgrywki od wygranej! W ostatni czwartek (26.09) nasz utalentowany zespół podejmował na własnej hali drużynę MKS Kalisz.
Początek meczu należał do gospodarzy, którzy pomiędzy 10 a 16 minutą rzucili 6 bramek, tracąc zaledwie jedną z karnego. Bardzo dobrze wszedł w mecz Jędrzej Kaniewski, który raz za razem rzucał bramkę! Do końca pierwszej połowy kościaniacy utrzymali przewagę i wynik po 30 minutach 13:8.
Druga połowa to gra bramka za bramkę, oba zespoły znacznie poprawiły skuteczność i przełożył się to na ilość zdobytych bramek – 37 wobec 21 bramek w I połowie. Juniorzy Tęczy zagrali mądrze w i konsekwentnie, dzięki czemu 3 punty zostały w Kościanie! Końcowy wynik to 32:26!

MKS Tęcza Kościan – MKS Kalisz 32:26 (13:8)

TĘCZA: Ćwiertnia, Jackowski J., Kustosz, Witkowski (wszyscy br.), Kaniewski (12 bramek), Dziubała (5), Szczepaniak (5), Frąckowiak (3), Pieśniak (3), Grzesiak (2), Krupka (2), Jackowski F., Kędziora, Michalak, Owczarczak.
Trener: Frąckowiak Tomasz
Kierownik drużyny: Kaniewski Karol

Najwięcej dla Kalisza: Raszewski (9).