Dominacja Tęczy wśród najmłodszych!

W sobotę 3.02 odbył się czwarty i zarazem ostatni turniej dzieci młodszych grupy D (rocznik 2007 i młodsi)! Podobnie jak w poprzednich bezkonkurencyjna okazała się Nasza drużyna, która po raz kolejny zainkasowała komplet punktów!

W turnieju rozgrywanym w Jerce Tęcza wygrała kolejno ze Spartakusem Buk (14:4), Bukowią Buk (14:9) oraz gospodarzami – Spartanami Jerka (11:9)!
Końcowa klasyfikacja:
1. MKS Tęcza Kościan 27pkt
2. UKS Spartanie Jerka 19pkt
3. UKS Bukowia Buk 17pkt
4. Spartakus Buk 9pkt

Skład drużyny:
Kuciak Piotr, Rodzic Filip, Mazur Bartosz, Duda Mikołaj, Pajkert Jerzy, Kuciak Konrad, Kasperski Krystian, Kaczór Franciszek, Karmelski Aleksander, Antczak Nikodem, Jęsiek Cyprian, Kluczyk Konrad, Duszak Miłosz, Pawlak Daniel, Leonarczyk Borys, Nowak Adam, Ratajczak Nikodem, Ratajczak Paweł, Olbiński Mikołaj.

Nasza drużyna awansowała do finału, gdzie wraz z 5 innymi zespołami będzie walczyć o Puchar Prezesa Wielkopolskiego Związku Piłki Ręcznej – Mistrzostwo Wielkopolski! Co prawda nie znamy jeszcze miejsca i terminu turnieju, ale nieoficjalnie mówi się o rozgrywaniu turnieju w kwietniu w Kościanie! Jest to wspaniała szansa na grę przed własnymi kibicami i promocja miasta – trzymamy kciuki!

Zdjęcia i opis – Trener Tomasz Frąckowiak.

Gratulacje dla najmłodszych adeptów szczypiorniaka!

Rozpocznij dyskusję

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *