Klasy sportowe – nabór

REKRUTACJA DO ODDZIAŁÓW SPORTOWYCH W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

Szkoła Podstawowa nr 2 im. W. Broniewskiego w Kościanie rozpoczyna nabór na rok szkolny 2019/2020 do oddziałów sportowych klas IV i V, realizujących szkolenie sportowe w dwóch dyscyplinach zespołowych – piłce siatkowej dziewcząt i piłce ręcznej chłopców.

Szkoła posiada odpowiednio wykwalifikowaną kadrę trenerską, bazę sportową oraz zaplecze w postaci współpracy z klubami sportowymi: Uczniowskim Klubem Żeńskiej Piłki Siatkowej i Międzyszkolnym Klubem Sportowym „Tęcza”. Nauka w oddziale sportowym obejmuje 4 godziny wychowania fizycznego, podczas których realizowana jest podstawa programowa oraz 6 godzin ukierunkowanych na rozwój ogólnej sprawności sportowej, a także nauczanie gry w piłkę siatkową lub piłkę ręczną. W tych 6 godzinach zawierają się treningi na hali sportowej i w szkole.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, można zgłosić się bezpośrednio do szkoły lub telefonicznie (665 044 001). Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na zebranie w dniu 11 lutego o godz. 17.00. (os. Piastowskie 47). Osobą odpowiedzialną za tegoroczny nabór jest pani Ewa Borowczak – wicedyrektor szkoły.

Więcej szczegółów na stronie:
LINK

Rozpocznij dyskusję

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *