Mecz walki juniorów

W swoim czwartym już meczu Wielkopolskiej Ligi Juniorów podopieczni trenera Frąckowiaka toczyli w Poznaniu mecz pełen walki i zaangażowania! Zespół podrażniony ubiegłotygodniową porażką z Ostrovią (24:28 przyp. red.) bardzo dobrze wszedł w mecz i w 5 minucie prowadził 1:4! Gospodarze uszczelnili obronę i zaczęli wyprowadzać szybkie ataki, dzięki czemu wyszli na dwubramkowe prowadzenie. W 20 minucie kontuzji doznał Pieśniak, jednak zespół nie stracił wiary i na przerwę drużyny schodziły przy wyniku 11:11.
Druga połowa to już walka na całego – mocna obrona z obu stron i parady bramkarzy przełożyły się na niski zdobycz bramkową (zaledwie 13 bramek rzuconych przez oba zespoły). Niestety tego dnia to Poznaniacy okazali się lepszym zespołem i zwyciężyli 18:17. Brawa należą się naszym zawodnikom, którzy pomimo kontuzji Pieśniaka postawili się przeciwnikom!

MKS Poznań – MKS Tęcza Kościan 18:17 (11:11)

TĘCZA: Ćwiertnia, Jackowski J., Kustosz, Witkowski (wszyscy br.), Grzesiak (9), Kaniewski (2), Frąckowiak (2), Szczepaniak (2), Jackowski F. (2), Michalak, Dziubała, Krupka, Pieśniak, Owczarczak, Kędziora.
Trener: Frąckowiak Tomasz
Kierownik drużyny: Kaniewski Karol

Najwięcej dla Poznania: Białek (4).