Młodzież bez zwycięstw

W kończącym się tygodniu nasze drużyny młodzieżowe rozegrały spotkania w ramach swoich rozgrywek ligowych.

Drużyna Młodzików Trenera Rafała Szatkowskiego uległa w środę drugiej drużynie Ostrovii Ostrów Wlkp 23:30, choć po pierwszej połowie to Tęcza prowadziła 14:11. Zaznaczyć trzeba wyśmienitą postawę Michała Czaińskiego, który bronił na wysokim procencie – nie tylko w ostatnim meczu! Chłopcy czekają jeszcze na pierwsze zwycięstwo w tym sezonie, najbliższa okazja to mecz z Polonią Środa Wielkopolska w poniedziałek 30.10. Trzymamy kciuki!

MKS Tęcza Kościan – KPR Ostrovia II Ostrów Wlkp. 23:30 (14:11)
TĘCZA: Czaiński (br), Michalik (12), Naglik (6), Kaczmarek (2), Wesołek (1), Witkowski (1), Jankowiak (1), Mizera, Perz, Chruścicki, Józefiak, Wujczak, Czapla. Trener: Rafał Szatkowski. Kierownik drużyny: Karol Kaniewski.

Bez punktów również w meczu juniorów pomiędzy Tęczą a Grunwaldem Poznań. Po pierwszych 30min tablica wskazywała 14:15 dla gości z Poznania, a przez całą drugą połowę gospodarze gonili wynik. Jednak po końcowym gwizdku to Poznaniacy cieszyli się z 3 punktów – 29:32 po trzeba przyznać bardzo emocjonującym meczu! Kolejny mecz Tęcza rozegra w poniedziałek 30.10 na wyjeździe z MKS Real-Astromal Leszno. Powodzenia!

MKS Tęcza Kościan – WKS Grunwald Poznań 29:32 (14:15)
TĘCZA: Gorlas, Zaremba (obaj br) Idziak (6), Wasielewski (5), Babiarczyk (4), Chróst (4), Olejnik (4), Ryba (3), Szyguła (2), Grobelny (1). Trener: Radosław Maćkowski. Kierownik drużyny: Stanisław Wujec