Pierwsze zwycięstwo rezerw

Bardzo dobrze zaprezentowała się drużyna rezerw Tęczy w swoim pierwszym meczu domowym! We wczorajszym (24.10 czwartek – przyp. red.) meczu młodzi szczypiorniści pokonali SPR Włoszakowice 26:24 (15:11). Bardzo mocny początek w wykonaniu naszej drużyny i w 10 min. wygrywamy 5:0, a w 15 min. – 7:1! Gdyby nie przestój pod koniec I połowy, wynik mógł być okazalszy, a tak tablica wskazywała 15:11. Druga połowa to twarda walka, na pograniczu faulu, oraz gra bramka za bramkę. Pomimo rzuconych 10 bramek przez Kołodziejczyka (rocznik 1997 – przyp. red.) gościom nie udało się wyrwać choćby punktu. Komplet punktów pozostał w Kościanie i pierwsza, historyczna wygrana w III lidze drużyny rezerw stała się faktem! Końcowy wynik 26:24. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia w kolejnym meczu!