Wygrali za seniorów!

W dniu 29.10.2017 pierwszy zespół Juniorów Młodszych rozgrywał mecz 6 kolejki w Koninie z miejscowym Startem. Młodzież “pomściła” drużynę seniorów i ograła gospodarzy 20:43! Cieszy druga wygrana z rzędu, dzięki temu morale drużyny wzrosło, a przed drużyną spotkanie z drugą drużyną Tęczy (rocznik 2002-03)!

Pierwsza połowa meczu była wyrównana tylko do 18 minuty – od tego momentu Tęcza dzięki dobrej grze w obronie i skutecznym atakom powiększała prowadzenie. Dobre zawody rozgrywał Dawid Grzesiak, który zdobył w pierwszej połowie 6 bramek!

Druga połowa od samego początku należała już do gości z Kościana, gdzie z minuty na minutę powiększali przewagę bramkową nad drużyną gospodarzy szybką grą w ataku i kontratakiem. Cały mecz zakończył się wygraną Tęczy 20:43.

Trener drużyny Tomasz Frąckowiak: “Dobra gra w obronie, mało błędów, konsekwencja do końca i wynik mówi sam za siebie! Oby tak dalej, gratulacje dla całego zespołu!”.

Kierownik drużyny Karol Kaniewski: “Cała drużyna to jeden wielki TEAM – jak wypada jedna zębatka to druga ją uzupełnia, po grze widać jak się uzupełniają! Tak jak powiedziałem wcześniej – potencjał jest i na pewno Trener tego przypilnuje. Mało tego – drużyna ma pełne wsparcie rodziców, którzy zawsze są obecni na meczach naszych chłopaków. Dzisiaj wspierał nas także były reprezentant Tęczy Karol Grzesiak!”.

TĘCZA: Ćwiertnia, Jackowski J. (obaj br), Frąckowiak (13), Grzesiak (10), Bartkowiak (8), Kaniewski (4), Andrzejewski (3), Jackowski F. (2), Kozica (2), Szczepaniak (1), Krupka
Kontuzjowani: Michalak, Pieśniak

Rozpocznij dyskusję

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *