Wysoka wygrana juniorów z Lesznem

W miniony czwartek 31.11 kolejny mecz rozgrywał zespół juniorów pod wodzą trenera Frąckowiaka. Tym razem chłopacy podejmowali na “Rataju” drużynę MK Real-Astromal Leszno. Zespół podszedł do meczu bardzo skoncentrowany, gdyż jak wiadomo mecze z Lesznem mają już swoją historię! Dodatkowo, chłopacy chcieli już zakończyć serię meczów bez wygranej (dwie porażki z Ostrovią i MKSem Poznań – red.). Początek meczu pokazał, że kościaniacy walczą tylko i wyłącznie o pełną pulę – 9 min 4:0, 12 min 6:1 no i fantastyczna seria od 20 minuty wyprowadziły gospodarzy na 17:5!
Druga połowa to spokojna gra ze strony Tęczy, trener mógł sprawdzić różne ustawienia gry w ataku i obronie. Nasz zespół musiał sobie poradzić bez Grzesiaka i Pieśniaka, którzy narzekają na kontuzje – życzymy obu zawodnikom szybkiego powrotu na parkiet! Konsekwentna gra kościaniaków pozwoliła na zwycięstwo i dopisanie 3 punktów! Gratulujemy całemu zespołowi!

MKS Tęcza Kościan – MKS Real-Astromal Leszno 33:18 (17:5)

TĘCZA: Jackowski J., Kustosz, Witkowski (wszyscy br.), Kaniewski (10), Dziubała (6), Owczarczak (4), Krupka (3), Szczepaniak (3), Frąckowiak (2), Jackowski F. (2), Michalak (2), Kędziora (1).
Trener: Frąckowiak Tomasz
Kierownik drużyny: Kaniewski Karol
Nieobecni: Ćwiertnia, Grzesiak, Pieśniak.

Najwięcej dla Leszna: Jaszkiewicz (7).