STATYSTYKI ZAWODNIKÓW
LP. | Zawodnik | Pozycja | Mecze | Bramki | Średnia | Kary (min) | Żółte kartki | Czerwone kartki |
1 | JĘDRZEJ KANIEWSKI | rozgrywający | 10 | 49 | 4,9 | 10 | 6 | |
2 | DAWID GRZESIAK | rozgrywający | 8 | 46 | 5,8 | 14 | 2 | |
3 | JACEK IDZIAK | rozgrywający | 10 | 43 | 4,3 | 10 | 4 | |
4 | BARTOSZ DZIUBAŁA | rozgrywający | 10 | 34 | 3,4 | 8 | 4 | |
5 | FILIP JACKOWSKI | skrzydłowy | 9 | 16 | 1,8 | 8 | 1 | |
6 | ŁUKASZ SZCZEPANIAK | rozgrywający | 5 | 14 | 2,8 | 2 | 1 | |
7 | ADRIAN FRĄCKOWIAK | rozgrywający | 9 | 14 | 1,6 | 10 | 1 | |
8 | ŁUKASZ PIEŚNIAK | rozgrywający | 5 | 8 | 1,6 | 10 | 2 | |
9 | DAMIAN MICHALAK | skrzydłowy | 10 | 7 | 0,7 | 2 | ||
10 | ADAM BABIARCZYK | skrzydłowy | 3 | 7 | 2,3 | 1 | ||
11 | JAKUB KĄKOLEWSKI | obrotowy | 5 | 5 | 1,0 | 12 | ||
12 | BOGUSZ KRUPKA | obrotowy | 9 | 3 | 0,3 | 14 | 6 | |
13 | SZYMON OWCZARCZAK | obrotowy | 9 | 2 | 0,2 | 4 | ||
14 | PIOTR KĘDZIORA | rozgrywający | 2 | 1 | 0,5 | |||
15 | ADAM KUSTOSZ | bramkarz | 9 | 1 | 0,1 | |||
16 | ADAM RYBA | obrotowy | 3 | 1 | 0,3 | 2 | ||
17 | WIKTOR WITKOWSKI | bramkarz | 8 | |||||
18 | JAKUB JACKOWSKI | bramkarz | 6 | |||||
19 | PATRYK ZAREMBA | bramkarz | 2 | |||||
20 | FILIP ĆWIERTNIA | bramkarz | 0 | |||||
21 | HUBERT LANDZWOJCZAK | skrzydłowy | 0 |
TABELA III LIGI WIELKOPOLSKIEJ
LP. | Drużyna | Mecze | Z | Rz | Rp | P | + | – | +/- | Pkt. |
1 | KS Stal II Gorzów | 11 | 7 | 1 | 1 | 2 | 309 | 254 | 55 | 24 |
2 | UKS Spartakus Buk | 9 | 7 | 0 | 1 | 1 | 247 | 203 | 44 | 22 |
3 | KS Polonia Środa Wlkp. | 10 | 6 | 1 | 1 | 2 | 266 | 252 | 14 | 21 |
4 | MKS Tęcza Folplast Kościan | 10 | 6 | 1 | 0 | 3 | 253 | 245 | 8 | 20 |
5 | KS Szczypiorniak Gniezno | 10 | 4 | 1 | 1 | 4 | 276 | 268 | 8 | 15 |
6 | SSRiR Start Konin | 11 | 5 | 0 | 0 | 6 | 298 | 309 | -11 | 15 |
7 | SPR Włoszakowice | 11 | 3 | 1 | 0 | 7 | 277 | 293 | -16 | 11 |
8 | MKS Real-Astromal II Leszno | 10 | 2 | 0 | 1 | 7 | 215 | 275 | -60 | 7 |
9 | UKS Lider Swarzędz | 10 | 1 | 0 | 0 | 9 | 233 | 275 | -42 | 3 |
TERMINARZ III LIGI WIELKOPOLSKIEJ
TERMINARZ UTWORZONO: 24 WRZEŚNIA 2019
Kolejka 1, 19 – 20.10.2019 | Wynik: | |||
P/IIIMF/1 | UKS Lider Swarzędz | – | (pauzuje) | – |
P/IIIMF/2 | KS Polonia Środa Wlkp. | – | MKS Tęcza Folplast Kościan | 25:24 |
P/IIIMF/3 | SPR Włoszakowice | – | SSRiR Start Konin | 30:22 |
P/IIIMF/4 | MKS Real-Astromal II Leszno | – | KS Stal II Gorzów | 15:35 |
P/IIIMF/5 | KS Szczypiorniak Gniezno | – | UKS Spartakus Buk | przeł. |
Kolejka 2, 26 – 27.10.2019 | ||||
P/IIIMF/6 | (pauzuje) | – | UKS Spartakus Buk | – |
P/IIIMF/7 | KS Stal II Gorzów | – | KS Szczypiorniak Gniezno | 35:21 |
P/IIIMF/8 | SSRiR Start Konin | – | MKS Real-Astromal II Leszno | 33:19 |
P/IIIMF/9 | MKS Tęcza Folplast Kościan | – | SPR Włoszakowice | 26:24 |
P/IIIMF/10 | UKS Lider Swarzędz | – | KS Polonia Środa Wlkp. | 23:34 |
Kolejka 3, 09 – 10.11.2019 | ||||
P/IIIMF/11 | KS Polonia Środa Wlkp. | – | (pauzuje) | – |
P/IIIMF/12 | SPR Włoszakowice | – | UKS Lider Swarzędz | 29:21 |
P/IIIMF/13 | MKS Real-Astromal II Leszno | – | MKS Tęcza Folplast Kościan | 18:24 |
P/IIIMF/14 | KS Szczypiorniak Gniezno | – | SSRiR Start Konin | 31:20 |
P/IIIMF/15 | UKS Spartakus Buk | – | KS Stal II Gorzów | 25:25 k.4:5 |
Kolejka 4, 16 – 17.11.2019 | ||||
P/IIIMF/16 | (pauzuje) | – | KS Stal II Gorzów | – |
P/IIIMF/17 | SSRiR Start Konin | – | UKS Spartakus Buk | 25:29 |
P/IIIMF/18 | MKS Tęcza Folplast Kościan | – | KS Szczypiorniak Gniezno | 28:23 |
P/IIIMF/19 | UKS Lider Swarzędz | – | MKS Real-Astromal II Leszno | 0:10 walkower |
P/IIIMF/20 | KS Polonia Środa Wlkp. | – | SPR Włoszakowice | 29:22 |
Kolejka 5, 23 – 24.11.2019 | ||||
P/IIIMF/21 | SPR Włoszakowice | – | (pauzuje) | – |
P/IIIMF/22 | MKS Real-Astromal II Leszno | – | KS Polonia Środa Wlkp. | 23:25 |
P/IIIMF/23 | KS Szczypiorniak Gniezno | – | UKS Lider Swarzędz | 30:26 |
P/IIIMF/24 | UKS Spartakus Buk | – | MKS Tęcza Folplast Kościan | 30:19 |
P/IIIMF/25 | KS Stal II Gorzów | – | SSRiR Start Konin | 24:20 |
Kolejka 6, 30.11 – 01.12.2019 | ||||
P/IIIMF/26 | (pauzuje) | – | SSRiR Start Konin | – |
P/IIIMF/27 | MKS Tęcza Folplast Kościan | – | KS Stal II Gorzów | 30:24 |
P/IIIMF/28 | UKS Lider Swarzędz | – | UKS Spartakus Buk | 25:28 |
P/IIIMF/29 | KS Polonia Środa Wlkp. | – | KS Szczypiorniak Gniezno | 23:35 |
P/IIIMF/30 | SPR Włoszakowice | – | MKS Real-Astromal II Leszno | 24:25 |
Kolejka 7, 07 – 08.12.2019 | ||||
P/IIIMF/31 | MKS Real-Astromal II Leszno | – | (pauzuje) | – |
P/IIIMF/32 | KS Szczypiorniak Gniezno | – | SPR Włoszakowice | 29:29 k.4:5 |
P/IIIMF/33 | UKS Spartakus Buk | – | KS Polonia Środa Wlkp. | 29:23 |
P/IIIMF/34 | KS Stal II Gorzów | – | UKS Lider Swarzędz | 33:29 |
P/IIIMF/35 | SSRiR Start Konin | – | MKS Tęcza Folplast Kościan | 27:29 |
Kolejka 8, 14 – 15.12.2019 | ||||
P/IIIMF/36 | (pauzuje) | – | MKS Tęcza Folplast Kościan | – |
P/IIIMF/37 | UKS Lider Swarzędz | – | SSRiR Start Konin | 31:32 |
P/IIIMF/38 | KS Polonia Środa Wlkp. | – | KS Stal II Gorzów | 25:25 k. 4:3 |
P/IIIMF/39 | SPR Włoszakowice | – | UKS Spartakus Buk | 21:29 |
P/IIIMF/40 | MKS Real-Astromal II Leszno | – | KS Szczypiorniak Gniezno | 33:33 k. 3:4 |
Kolejka 9, 21 – 22.12.2019 | ||||
P/IIIMF/41 | KS Szczypiorniak Gniezno | – | (pauzuje) | – |
P/IIIMF/42 | UKS Spartakus Buk | – | MKS Real-Astromal II Leszno | 30:22 |
P/IIIMF/43 | KS Stal II Gorzów | – | SPR Włoszakowice | 30:21 |
P/IIIMF/44 | SSRiR Start Konin | – | KS Polonia Środa Wlkp. | 25:32 |
P/IIIMF/45 | MKS Tęcza Folplast Kościan | – | UKS Lider Swarzędz | 29:26 |
Kolejka 10, 15 – 16.02.2020 | ||||
P/IIIMF/46 | (pauzuje) | – | UKS Lider Swarzędz | – |
P/IIIMF/47 | MKS Tęcza Folplast Kościan | – | KS Polonia Środa Wlkp. | 20:20 k.4:2 |
P/IIIMF/48 | SSRiR Start Konin | – | SPR Włoszakowice | 32:29 |
P/IIIMF/49 | KS Stal II Gorzów | – | MKS Real-Astromal II Leszno | 38:21 |
P/IIIMF/50 | UKS Spartakus Buk | – | KS Szczypiorniak Gniezno | 22:26 |
Kolejka 11, 22 – 23.02.2020 | ||||
P/IIIMF/51 | UKS Spartakus Buk | – | (pauzuje) | – |
P/IIIMF/52 | KS Szczypiorniak Gniezno | – | KS Stal II Gorzów | 22:23 |
P/IIIMF/53 | MKS Real-Astromal II Leszno | – | SSRiR Start Konin | 29:33 |
P/IIIMF/54 | SPR Włoszakowice | – | MKS Tęcza Folplast Kościan | 28:24 |
P/IIIMF/55 | KS Polonia Środa Wlkp. | – | UKS Lider Swarzędz | 30:26 |
Kolejka 12, 29.02 – 01.03.2020 | ||||
P/IIIMF/56 | (pauzuje) | – | KS Polonia Środa Wlkp. | |
P/IIIMF/57 | UKS Lider Swarzędz | – | SPR Włoszakowice | 26:20 |
P/IIIMF/58 | MKS Tęcza Folplast Kościan | – | MKS Real-Astromal II Leszno | przeł. |
P/IIIMF/59 | SSRiR Start Konin | – | KS Szczypiorniak Gniezno | 29:26 |
P/IIIMF/60 | KS Stal II Gorzów | – | UKS Spartakus Buk | 17:25 |
Kolejka 13, 07 – 08.03.2020 | ||||
P/IIIMF/61 | KS Stal II Gorzów | – | (pauzuje) | |
P/IIIMF/62 | UKS Spartakus Buk | – | SSRiR Start Konin | |
P/IIIMF/63 | KS Szczypiorniak Gniezno | – | MKS Tęcza Folplast Kościan | |
P/IIIMF/64 | MKS Real-Astromal II Leszno | – | UKS Lider Swarzędz | |
P/IIIMF/65 | SPR Włoszakowice | – | KS Polonia Środa Wlkp. | |
Kolejka 14, 14 – 15.03.2020 | ||||
P/IIIMF/66 | (pauzuje) | – | SPR Włoszakowice | |
P/IIIMF/67 | KS Polonia Środa Wlkp. | – | MKS Real-Astromal II Leszno | |
P/IIIMF/68 | UKS Lider Swarzędz | – | KS Szczypiorniak Gniezno | |
P/IIIMF/69 | MKS Tęcza Folplast Kościan | – | UKS Spartakus Buk | |
P/IIIMF/70 | SSRiR Start Konin | – | KS Stal II Gorzów | |
Kolejka 15, 21 – 22.03.2020 | ||||
P/IIIMF/71 | SSRiR Start Konin | – | (pauzuje) | |
P/IIIMF/72 | KS Stal II Gorzów | – | MKS Tęcza Folplast Kościan | |
P/IIIMF/73 | UKS Spartakus Buk | – | UKS Lider Swarzędz | |
P/IIIMF/74 | KS Szczypiorniak Gniezno | – | KS Polonia Środa Wlkp. | |
P/IIIMF/75 | MKS Real-Astromal II Leszno | – | SPR Włoszakowice | |
Kolejka 16, 28 – 29.03.2020 | ||||
P/IIIMF/76 | (pauzuje) | – | MKS Real-Astromal II Leszno | |
P/IIIMF/77 | SPR Włoszakowice | – | KS Szczypiorniak Gniezno | |
P/IIIMF/78 | KS Polonia Środa Wlkp. | – | UKS Spartakus Buk | |
P/IIIMF/79 | UKS Lider Swarzędz | – | KS Stal II Gorzów | |
P/IIIMF/80 | MKS Tęcza Folplast Kościan | – | SSRiR Start Konin | |
Kolejka 17, 04 – 05.04.2020 | ||||
P/IIIMF/81 | MKS Tęcza Folplast Kościan | – | (pauzuje) | |
P/IIIMF/82 | SSRiR Start Konin | – | UKS Lider Swarzędz | |
P/IIIMF/83 | KS Stal II Gorzów | – | KS Polonia Środa Wlkp. | |
P/IIIMF/84 | UKS Spartakus Buk | – | SPR Włoszakowice | |
P/IIIMF/85 | KS Szczypiorniak Gniezno | – | MKS Real-Astromal II Leszno | |
Kolejka 18, 18 – 19.04.2020 | ||||
P/IIIMF/86 | (pauzuje) | – | KS Szczypiorniak Gniezno | |
P/IIIMF/87 | MKS Real-Astromal II Leszno | – | UKS Spartakus Buk | |
P/IIIMF/88 | SPR Włoszakowice | – | KS Stal II Gorzów | |
P/IIIMF/89 | KS Polonia Środa Wlkp. | – | SSRiR Start Konin | |
P/IIIMF/90 | UKS Lider Swarzędz | – | MKS Tęcza Folplast Kościan |
opracował: Wojciech Szymkowiak