Rezerwy wygrywają z Gnieznem

Kolejne trzy punkty zanotowała w miniony weekend nasza drużyna rezerw! W spotkaniu rozgrywanym na Rataju zespół trenera Frąckowiaka pokonał gości z Gniezna w bardz odobrym stylu! Po bardzo wyrównanym początku meczu kościaniacy w końcu narzucają swój, momentami dość mocny, styl gry. Drużynie przyjezdnych udaje się jednak zdobyć bramki z linii 7 metrów i na koniec I połowy na tablicy widnieje wynik 15:11! Drugą połowę lepiej zaczynają goście, rzucając 3 bramki z rzędu, by w 41 minucie doprowadzić do remisu po 17! Kolejne minuty to bardzo dobra gra Tęczy – mimo dwóch kar chłopacy zdobywają 7 bramek, tracąc zaledwie 1! Wynik 24:18 wprowadził dużo spokoju w poczynania gospodarzy, dzięki meczu mogli kontrolować mecz do końca. Ostatnia bramka Kaniewskiego i na tablicy wynik 28:23! Kolejne 3 punkty na konto Tęczy, a cieszy również fakt powrotu na parkiet Grzesiaka! Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia w kolejnym meczu!

Wyniki oraz tabela III ligi – TUTAJ

MKS Tęcza Folplast Kościan – Szczypiorniak Bank Spółdzielczy Gniezno 28:23 (15:11)

TĘCZA: Kustosz, Witkowski (obaj br.), Kaniewski (7), Idziak (6), Dziubała (5), Grzesiak (5), Szczepaniak (3), Frąckowiak (1), Krupka (1), Michalak, Ryba, Owczarczak, Kędziora.
Nieobecni: Jackowski J., Jackowski F., Pieśniak, Kąkolewski.
Trener: Frąckowiak Tomasz
Kierownik drużyny: Kaniewski Karol

Najwięcej dla Gniezna: Hanuszczak i Sobański (po 5).