WAŻNE! Informacja w sprawie zmian w rozgrywkach

Szanowni Kibice! Przyjaciele Klubu MKS Tęcza Folplast Kościan!

Mając na względzie bezpieczeństwo naszych fanów oraz odpowiednio stosując się do regulacji Związku Piłki Ręcznej w Polsce jesteśmy zmuszeni zamknąć dla widowni naszą halę na najbliższe spotkania. Sytuacja jest rozwojowa i o każdej zmianie będziemy starali się informować możliwie jak najszybciej. Niemniej jednak najbliższe spotkanie z TS Zew Świebodzin w sobotę 14.03 o godzinie 17:00 odbędzie się przy pustych trybunach (poniżej treść informacji Zarządu ZPRP).

Zdajemy sobie sprawę, jak ważnym ogniwem dla istnienia Naszego Klubu są Kibice oraz Sponsorzy, dlatego też nawiązaliśmy rozmowy z Klin TV oraz innymi mediami lokalnymi w celu znalezienia idealnego rozwiązania. Poprzez to mamy na myśli transmisję na żywo w internecie, która będzie mogła dotrzeć do każdego zainteresowanego. O szczegółach będziemy informować najszybciej jak się da!

Sytuacja, która aktualnie jest nakręcana przez media, niepokoi nas tak samo jak Was. Staramy się jednak zachować zdrowy rozsądek i na dzień dzisiejszy nie mamy podstaw, aby odwołać sobotnie zawody przeciwko gościom ze Świebodzina. Gdyby ktoś miał pytania odnośnie najbliższych meczy, w tym derbów przeciwko Wolsztyniakowi (21.03), uprzejmie prosimy o cierpliwość.

W tym miejscu chcielibyśmy przyłączyć się do głosów rozsądku, które apelują o zachowanie podstawowych zasad higieny! Pamiętajcie, że zawsze zdrowie jest na pierwszym miejscu!

Z kibicowskim pozdrowieniem!
Zarząd Klubu MKS Tęcza Folplast Kościan

Rozpocznij dyskusję

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *