Powracamy po wymuszonej przerwie!

Dokładnie 205 dni – tyle czasu minęło od ostatniego ligowego meczu piłki ręcznej na Rataju. Pięknego meczu, w którym pokonaliśmy ówczesnego lidera z Gorzyc, który chwilę później został zwycięzcą całych rozgrywek. Na szczęście czas oczekiwania już minął i niebawem będziemy mogli znowu kibicować naszej Drużynie! Prezentujemy wszystkie ważne informacje dla kibiców, którzy będą chcieli na żywo obejrzeć mecz inauguracyjny o mistrzostwo II ligi mężczyzn w Hali Sportowej przy ZSP Im Ratajczaka w sobotę, 19 września, gdzie drużyna MKS Tęcza Folplast Kościan podejmie SKS ORLIK Brzeg. Spotkanie rozpocznie się o godz. 19:00

 

INFORMACJE DLA OSÓB POSIADAJĄCYCH KARNET

W sezonie 2020/2021 nie będzie w sprzedaży  karnetów .

Osoby które zakupiły karnety na sezon 2019/2020  i nie wykorzystały wejść na 4 ostatnie spotkania ze względu na ogłoszenie pandemii wirusa  covid -19 będą mogły wykorzystać wejścia na pierwsze 4 spotkania w sezonie 2020/2021 potem karnet traci ważność. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc  na hali sportowej osoby posiadające karnet prosi się o rezerwację miejsca do dnia 18.09. 2020r do godziny 20:00 . Rezerwację proszę składać w formie SMS wpisując numer karnetu z dopiskiem „REZERWACJA NA DZIEŃ” podjąć datę meczu pod numerem telefonu 695183736 .

BILETY NA MECZ  

W dniu meczu bilety sprzedawane będą od 17:00 do 18:30, przed rozpoczęciem spotkania. Zaleca się wcześniejszy zakup biletu . Przy oczekiwaniu na zakup biletu obowiązuje zasłanianie nosa i ust oraz zachowanie dystansu społecznego z wiązanego z obostrzeniami epidemiologicznymi .

REGULAMIN OBOWIĄZUJĄCY NA MECZACH MIĘDZYSZKOLNEGO KLUBU SPORTOWEGO TĘCZA FOLPLAST KOŚCIAN

Wchodząc do hali kibic deklaruje, że według jego najlepszej wiedzy jest zdrowy od chorób zakaźnych oraz deklaruje, że nie znajduje się na kwarantannie nałożonej przez sanepid.

W oczekiwaniu na wejście do hali prosimy o zachowanie zasad dystansu społecznego.

Każdy uczestnik meczu przy wejściu:

  • musi zdezynfekować dłonie (odpowiedni płyn zapewni organizator),
  • musi mieć zmierzoną temperaturę ciała (przy wyniku powyżej 37,2 st. nie ma możliwości wejścia do hali),
  • musi mieć zasłonięte usta i nos (maseczką lub przyłbicą) aż do momentu zajęcia swojego miejsca – zalecamy pozostawienie zasłoniętych ust i nosa przez całą imprezę,
  • musi okazać karnet, bilet lub akredytacje.

Każdy uczestnik imprezy zobligowany jest do:

  • zachowania odpowiedniego dystansu (co najmniej 1,5 metra) w stosunku do innych uczestników imprezy w trakcie poruszania się po hali,
  • przemieszczania się po obiekcie jedynie w maseczce/przyłbicy,
  • niezmieniania miejsc po zajęciu miejsca na widowni (zabrania się przesiadania na inne miejsce na trybunach).

Miejsca siedzące należy zajmować w szachownicę, pozostawiając co drugie z nich wolne tak aby zapewnić odpowiedni bezpieczny dystans. Miejsca, które są wyłączone z użytkowania zostaną odpowiednio oznaczone.

Wyjątek stanowią osoby z:

  • dzieckiem poniżej 13. roku życia,
  • osobą z orzeczeniem o niepełnosprawności,
  • osobą, która ze względu na stan zdrowia nie może poruszać się samodzielnie.

 

Po zakończeniu meczu widzowie proszeni są o bezzwłoczne opuszczenie obiektu – otwarte zostaną wyjścia również bezpośrednio za trybunami.

Bezwzględnie zabronione jest wejście na parkiet oraz bezpośredni kontakt z zawodnikami, trenerami i sędziami spotkania.

Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wzajemną wyrozumiałość.

Zasady powyższe będą obowiązywać do momentu odwołania obostrzeń sanitarnych.

 

 

Rozpocznij dyskusję

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *