Wywiad przedmeczowy

Zaczynamy nowy cykl wywiadów przedmeczowych! Na pierwszy ogień zaprosiliśmy kapitana drużyny – Tomasza Piątka!

Redakcja: Jakie wrażenia po ostatnim meczu w Dzierżoniowie?

Tomasz Piątek: Emocje po ostatnim meczu w Dzierżoniowie już opadły.. Pojechaliśmy na mecz bardzo zmotywowani i już w drodze dało się wyczuć sportową złość i chęć całej drużyny na wygranie meczu. Nie obyło się bez nerwowych momentów, bo mecz był zacięty i wyrównany przez 60min. Wrażenia po meczu bardzo dobre, bo to my wyjechaliśmy z 3 punktami z trudnego terenu 🙂 Wygrana cieszy podwójnie, bo osobiście są to moje pierwsze punkty od paru ładnych lat wywiezione z Dzierżoniowa!

Red: Najbliższy mecz z Orlikiem Brzeg u siebie – jakie przewidywania? Liczycie na kibiców?

TP: Przewidywania nie mogą być inne jak wygrać przed własną publicznością po raz pierwszy w tym sezonie. Orlik to również ciężki przeciwnik, ale zrobimy wszystko, żeby zwycięstwo było nasze. Co do kibiców -jeszcze nigdy nas nie zawiedli i są z nami na dobre i na złe, także liczymy na nich bardzo pomimo obiadowej niedzielnej pory. Musze wspomnieć także o rodzinie i dziewczynie, która wspiera mnie na każdym meczu, co daje potężnego kopa motywacji, aby dać z siebie wszystko ?

Red: Czy masz konkretne plany na ten sezon?

TP: Plany na sezon są proste.. grac i wygrywać! Przepracowaliśmy okres przygotowawczy bardzo dobrze także jesteśmy dobrej myśli.

Red: Jak udaje Ci się pogodzić treningi z pracą zawodową?

TP: Jak każdy zawodnik chciałbym oczywiście, aby to piłka ręczna była moim głównym źródłem dochodów i wierze w to, że kiedyś spełnię swoje marzenie. Póki co pracuje i trenuje.. czasami bywa ciężko fizycznie i czasowo to wszystko pogodzić ale jak się robi to co się kocha, to nie ma żadnych granic!!!

Red: Dziękuję za rozmowę!

TP: Dziękuję i zapraszam na halę! 🙂

Rozpocznij dyskusję

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *