Zapowiedź III kolejki

Serdecznie zapraszamy na mecz 3 kolejki II ligi!

Po dwóch spotkaniach rozgrywanych na wyjeździe Tęcza w końcu będzie mogła zaprezentować się swoim kibicom! Mecz nietypowo rozgrywany w niedzielę, ale liczymy na dużą frekwencję! Kibice będą mogli zobaczyć w akcji nowe twarze na kościańskim parkiecie: Wiktor Szłapka, Mateusz Pacała, Kamil Gessner oraz Wojciech Weiss na pewno będą chcieli dać z siebie 100% w tym spotkaniu!

Drużyna Tęczy rozpoczęła sezon od porażki w Obornikach, ale humory swoim fanom poprawiła już tydzień później wygrywając na trudnym terenie w Dzierżoniowie. Natomiast goście z Brzegu czekają jeszcze na zdobycz punktową (i mamy nadzieję, że poczekają jeszcze parę dni 🙂 )

Przypomnijmy, że wykluczony jest występ Bartosza Nowakowskiego, który jeszcze w okresie przygotowawczym doznał poważnej kontuzji barku. Bartoszowi życzmy zdrowia i szybkiego powrotu na boisko!

Drużyna gości jest na ostatnim 14 miejscu w tabeli, bez zdobyczy punktowej, średnio zdobyła 21 bramek przy straconych 35 na mecz. Najlepszym strzelcem zespołu jest Maciej Pieńczewski – zdobywca 13 bramek w 2 spotkaniach (dane z zprp.pl).

POPRZEDNIE SPOTKANIA:
SKS Orlik Brzeg – MKS Tęcza Kościan 28:28 (08.10.2016)
MKS Tęcza Kościan – SKS Orlik Brzeg 27:22 (11.02.2017)

Serdecznie zapraszamy do kibicowania!!
Wstęp jak zawsze wolny!!

Ostatnie mecze:
TĘCZA:
Z (wyjazd – Żagiew Dzierżoniów 22:24)
P (wyjazd – Sparta Oborniki 32:27)

ORLIK:
P (wyjazd – Sparta Oborniki 36:19)
P (wyjazd – Śląsk Wrocław 34:23)

Rozpocznij dyskusję

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *