Zapowiedź IX kolejki

Świąteczna atmosfera a może rogale marcińskie? Długo zastanawialiśmy się, co spowodowało “przejście obok” meczu w Świebodzinie.. Czas skończyć z rozmyślaniem, bo już w najbliższą sobotę kolejne spotkanie! Tym razem do Kościana przyjeżdża rewelacja tegorocznych rozgrywek II ligi – KS Forza Wrocław. Mecz zostanie rozegrany wyjątkowo na hali przy Szkole Podstawowej nr 4 (ul. Uczniowska).

Zarówno kibice, jak i sami zawodnicy nie wiedzą, czego można się spodziewać po zespole z Wrocławia. Z przecieków medialnych wiemy, że są drużyną grającą bardzo szybko jak na II ligę, przejście z obrony do ataku mają wręcz błyskawiczne. Do tego młoda, dynamiczna i wybiegana ławka sprawiają, że do tej pory Forza przegrała tylko jeden mecz! Tęcza będzie chciała pokazać, że porażka ze Świebodzinem to tylko wypadek przy pracy i tanio skóry nie sprzeda (jak to mówi Strongmen Mariusz Pudzianowski 🙂 )

Tęcza w ostatniej kolejce uległa w Świebodzinie Zewowi, natomiast Wrocławianie wygrali na własnym terenie Z Obornikami. Wobec tego zdecydowanie wyklarowała się trójka zespołów, które przewodzą w lidze (Grodków, Oborniki i Forza).

Tęcza jest na 4 miejscu w tabeli, zdobywając 15 punktów, średnio zdobywała 29,25 bramki, przy straconych średnio 27,5 bramkach na mecz. Najlepszym strzelcem drużyny jest Mateusz Pacała – zdobywca 37 bramek w 8 spotkaniach. Drużyna gości jest na 3 miejscu w tabeli, dotychczas zdobyła 21 punktów, średnio zdobyła 27,6 i straciła 21,9 bramek na mecz. Najlepszym strzelcem zespołu jest Piotr Burzyński – zdobywca 36 bramek w 8 spotkaniach (dane z zprp.pl).

POPRZEDNIE SPOTKANIA:
brak oficjalnych spotkań między drużynami

WSZYSCY NA CZWÓRKĘ!!
Serdecznie zapraszamy do kibicowania!!
Wstęp jak zawsze wolny!!

Ostatnie 5 meczów:
TĘCZA:
P (wyjazd – Zew Świebodzin 30:24)
Z (dom – Bór Oborniki Śl 40:26)
P (wyjazd – Start Konin 32:26)
Z (dom – OSiR Komprachcice 33:32)
Z (wyjazd – Dziewiątka Legnica 17:24)

FORZA:
Z (dom – Sparta Oborniki 27:21)
Z (wyjazd – Śląsk Wrocław 20:25)
Z (dom – Olimp Grodków 30:24)
Z (wyjazd – Astra Nowa Sól 17:27)
Z (dom – GOKiS Kąty Wrocławskie 26:24)

Rozpocznij dyskusję

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *