Na koniec wygrana Juniora Młodszego .

Ostatnie spotkanie w ramach ligi wielkopolskiej w dniu 14-03-2018 r rozegrał Junior Młodszy Tęczy Kościan z zespołem UKS  Spartakusem Buk . Pierwszy mecz na wyjeździe  to  porażka kościańskiego szczypiorniaka po bardzo dobrym i zaciętym spotkaniu .

W dniu dzisiejszym oba zespoły pokazały młodzieżową piłkę ręczną na wysokim poziomie a wyrównane spotkanie do 19 minuty było tego dowodem . W tej to minucie UKS doprowadził do dwu bramkowego prowadzenia jednak nie trwało to długo gdyż w 25 minucie meczu  to kościańska Tęcza przejęła  inicjatywę doprowadzając do wygrania pierwszej połowy 18:13 . Druga część spotkania to pokaz umiejętności podopiecznych trenera Tomasza Frąckowiaka . Konsekwentna gra  w obronie , szybkie kontrataki oraz znakomita skuteczność bramkarza doprowadziły do wygrania całego spotkania wynikiem 32:25 dla Juniora Tęczy Kościan . Zaznaczyć trzeba że na wygraną w tym dniu zasłużył cały zespół swoją determinacją oraz konsekwencją  w grze.

Wygraną Junior MKS-u zadetykował trenerowi Frąckowiakowi , który w tym dniu  obchodził swoje urodziny . Nie obyło się bez zaśpiewania gromkiego “100 lat ” . W imieniu Klubu MKS Tęczy Kościan przyłączamy się do życzeń ,  życząc dalszych sukcesów w roli trenera .

MKS TĘCZA KOŚCIAN I – UKS SPARTAKUS BUK  32:25 (18:13)

TĘCZA: Ćwiertnia , Jackowski J. (br), Frąckowiak (8), Kaniewski (7) Grzesiak (6),Bartkowiak (4), Szczepaniak (2), Jackowski F. (2) , Krupka (2) , Andrzejewski (1), Michalak , Pieśniak

Trener : Tomasz Frąckowiak

Kierownik : Karol Kaniewski

KARY :

BUK : 10 min

KOŚCIAN : 14min

Karne:

Buk : 3/7

KOŚCIAN : 4/6

 

Rozpocznij dyskusję

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *