Prezentacja zespołu

Prezentacja drużyny i sponsorów

W czwartek 15 września miała miejsce prezentacja pierwszej drużyny oraz sponsorów MKS Tęcza Folplast Kościan. Dzięki gościnności Kościańskiego Ośrodka Kultury zebrani na widowni przyjaciele kościańskiego szczypiorniaka mieli możliwość uczestniczenia w pierwszym tego typu evencie w historii Klubu!

Spotkanie uświetnili swoją obecnością między innymi Burmistrz Miasta Kościana Piotr Ruszkiewicz, Prezes Sponsora Tytularnego – Spółki Folplast Romuald oraz cały Zarząd Klubu. Jako pierwszy głos zabrał Burmistrz Ruszkiewicz, który życzył drużynie wszelkiej pomyślności i samych sukcesów. Następnie przemawiał Prezes Klubu Konrad Tadeusz, który przybliżył działalność Tęczy oraz przedstawił zespoły startujące w rozgrywkach młodzieżowych i seniorskich.

Kolejnym punktem wydarzenia była prezentacja sponsorów, dzięki którym zawodnicy we wszystkich kategoriach wiekowych mogą walczyć o jak najlepsze rezultaty. Jak zawsze – dziękujemy Wam! Jesteście niezastąpieni!

Po tym miłym akcencie nastąpiła prezentacja zawodników – każdy z graczy został przedstawiony publiczności oraz specjalnie na tę okoliczność przepytany 🙂 Dzięki temu już wiemy, kto wybierze BMW a kto PlayStation 🙂

Na koniec zaplanowano panel pytań do zawodników i trenerów. Pytania były rozlosowane spośród zadawanych online na profilu facebookowym, a osobom które wzięły udział w konkursie przekazano szaliki oraz karnety na zbliżający się sezon.

Każdy z przybyłych miał możliwość porozmawiania z zawodnikami oraz wykonania okolicznościowych zdjęć. Mamy nadzieję, że nikt nie wyszedł ze spotkania zawiedziony, a dla nieobecnych dobra informacja – to nie ostatnia tak duża akcja w Naszym wykonaniu – obserwujcie nasze profile społecznościowe!

fot. Piotr Pewiński oraz Dariusz Borowski

tekst Wojciech Szymkowiak

 

Prezentacja zespołu
Prezentacja zespołu

GALERIA AUTORSTWA DARIUSZA BOROWSKIEGO:

Rozpocznij dyskusję

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *